Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Slovenia (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Personal Care & Beauty

Personal Care & Beauty

(2583 products)
  • Bath & Shower
  • Body Cosmetics
  • Facial Cosmetics
  • Hands & Feet
  • Hair Cosmetics
  • Intimate Hygiene
  • Oral Care
  • Sun Protection
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml

    2 reviews
    Regular price €11.89
    Unit price€47.56 /L
    View details
  • VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Serum - 30 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Serum - 30 ml

    No reviews
    Regular price €21.99
    Unit price€73.30 /100ml
    View details
  • Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml

    Elizavecca

    Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml

    3 reviews
    Regular price €7.99
    Unit price€7.99 /100ml
    View details
  • Ma:nyo Bifida Biome Concentrate Eye Cream - 30 ml
    Sold out

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome Concentrate Eye Cream - 30 ml

    1 review
    Regular price €27.99
    Unit price€933.00 /L
    View details
  • Cos De BAHA VA Vitamin C 15% Ascorbic Acid - 30 ml

    Cos De BAHA

    Cos De BAHA VA Vitamin C 15% Ascorbic Acid - 30 ml

    1 review
    Regular price €11.79
    Unit price€39.30 /100ml
    View details
  • Purito Luminous Ceramide Moisturising Face Cream with Ceramides – 100 ml Purito Luminous Ceramide Moisturising Face Cream with Ceramides – 100 ml Purito Luminous Ceramide Moisturising Face Cream with Ceramides – 100 ml Purito Luminous Ceramide Moisturising Face Cream with Ceramides – 100 ml Purito Luminous Ceramide Moisturising Face Cream with Ceramides – 100 ml

    Purito

    Purito Luminous Ceramide Moisturising Face Cream with Ceramides – 100 ml

    No reviews
    Regular price €17.79
    Unit price€177.90 /L
    View details
  • Ma:nyo Pure Cleansing Oil - 200 ml
    10% off

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pure Cleansing Oil - 200 ml

    1 review
    Sale price €17.99 Regular price €19.99
    Unit price€89.95 /L
    View details
  • Mixsoon Bean Face Essence - 50 ml Mixsoon Bean Face Essence - 50 ml Mixsoon Bean Face Essence - 50 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Face Essence - 50 ml

    No reviews
    Regular price €20.99
    Unit price€41.98 /100ml
    View details
  • Anthyllis Lavender Shower Gel - 250 ml Anthyllis Lavender Shower Gel - 250 ml Anthyllis Lavender Shower Gel - 250 ml
    Sold out

    Pierpaoli

    Anthyllis Lavender Shower Gel - 250 ml

    No reviews
    Regular price €5.59
    Unit price€19.28 /kg
    View details
  • Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g
    5% off

    Ben&Anna

    Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g

    No reviews
    Sale price €7.09 Regular price €7.49
    Unit price€11.82 /100g
    View details
  • Aura Herbals Argentum200 Colloidal Silver 25 ppm, Tonic for Pets - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Argentum200 Colloidal Silver 25 ppm, Tonic for Pets - 500 ml

    1 review
    Regular price €7.59
    Unit price€15.18 /L
    View details
  • K-SECRET Seoul 1998 Nourishing Eye Cream with Retinal - 30 ml K-SECRET Seoul 1998 Nourishing Eye Cream with Retinal - 30 ml K-SECRET Seoul 1998 Nourishing Eye Cream with Retinal - 30 ml

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1998 Nourishing Eye Cream with Retinal - 30 ml

    1 review
    Regular price €14.99
    Unit price€49.97 /100ml
    View details
  • Celimax Dual Barrier Watery Sun Cream SPF50+ with Ceramides - 40 ml Celimax Dual Barrier Watery Sun Cream SPF50+ with Ceramides - 40 ml Celimax Dual Barrier Watery Sun Cream SPF50+ with Ceramides - 40 ml

    Celimax

    Celimax Dual Barrier Watery Sun Cream SPF50+ with Ceramides - 40 ml

    No reviews
    Regular price €13.99
    Unit price€34.98 /100ml
    View details
  • Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml

    2 reviews
    Regular price €9.79
    Unit price€39.16 /L
    View details
  • Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces
    6% off

    Petitfee

    Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces

    1 review
    Sale price €10.29 Regular price €10.89
    Unit price€0.17 each
    View details
  • It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream+ - 50 ml It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream+ - 50 ml It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream+ - 50 ml It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream+ - 50 ml It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream+ - 50 ml It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream+ - 50 ml It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream+ - 50 ml It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream+ - 50 ml It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream+ - 50 ml
    Sold out

    It's Skin

    It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream+ - 50 ml

    4 reviews
    Regular price €11.39
    Unit price€22.78 /100ml
    View details
  • Najel Dead Sea Mud - 300 g Najel Dead Sea Mud - 300 g

    Najel

    Najel Dead Sea Mud - 300 g

    No reviews
    Regular price €9.99
    Unit price€33.30 /kg
    View details
  • Najel Aleppo soap with rhassoul clay and argan oil - 100 g Najel Aleppo soap with rhassoul clay and argan oil - 100 g
    Sold out

    Najel

    Najel Aleppo soap with rhassoul clay and argan oil - 100 g

    1 review
    Regular price €3.79
    Unit price€3.79 /100g
    View details
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g
    Sold out

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g

    1 review
    Regular price €12.99
    Unit price€24.51 /100g
    View details
  • Aura Herbals Argentum200 Colloidal Silver 50 ppm, Tonic - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Argentum200 Colloidal Silver 50 ppm, Tonic - 500 ml

    1 review
    Regular price €10.49
    Unit price€20.98 /L
    View details
  • Enough Collagen 3X Moisture Cream - 50 ml Enough Collagen 3X Moisture Cream - 50 ml
    Sold out

    Enough

    Enough Collagen 3X Moisture Cream - 50 ml

    1 review
    Regular price €6.99
    Unit price€13.98 /100ml
    View details
  • iUNIK Beta Glucan Power Moisture Serum - 50 ml iUNIK Beta Glucan Power Moisture Serum - 50 ml

    iUNIK

    iUNIK Beta Glucan Power Moisture Serum - 50 ml

    1 review
    Regular price €24.89
    Unit price€49.78 /100ml
    View details
  • Medipeel Peptide 9 Volume and Tension Tox Cream Pro - 50 g Medipeel Peptide 9 Volume and Tension Tox Cream Pro - 50 g
    Sold out

    Medi-Peel

    Medipeel Peptide 9 Volume and Tension Tox Cream Pro - 50 g

    1 review
    Regular price €21.99
    Unit price€439.80 /kg
    View details
  • Medipeel Bor-Tox Peptide Ampoule - 30 ml Medipeel Bor-Tox Peptide Ampoule - 30 ml
    Sold out

    Medi-Peel

    Medipeel Bor-Tox Peptide Ampoule - 30 ml

    No reviews
    Regular price €17.99
    Unit price€599.67 /L
    View details
  • Previous
  • Page 13 / 108
  • 1
  • …
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • …
  • 108
  • Next

Discover the perfect assortment of top-tier personal care and beauty products to keep you looking and feeling fantastic. Our Personal Care & Beauty selection provides an extensive variety of items to cater to all aspects of your self-care routine, from bathing and skincare to oral hygiene and intimate care.

Invigorating

Elevate Your Self-Care with Premium Personal Care & Beauty Products

At Medpak, we offer an extensive range of top-tier personal care and beauty products designed to enhance your daily routine. Our carefully curated selection caters to all aspects of self-care, ensuring you look and feel your best from head to toe.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transform your bathing experience with our premium bath and shower products. Choose from a variety of gentle soaps, invigorating body washes, and soothing bath salts. Our products feature mild ingredients to prevent skin irritation and dryness, available in an array of fragrances to suit your mood.

Nourishing Body Care Solutions

Keep your skin healthy and radiant with our comprehensive body care collection. Our range includes:

  • Hydrating lotions and body oils
  • Exfoliating scrubs for smooth skin
  • Targeted cellulite creams

Infused with organic ingredients like coconut oil, shea butter, and vitamin E, our products offer lasting hydration and improved skin elasticity.

Advanced Facial Skincare

Achieve a glowing complexion with our cutting-edge facial skincare line. Our products are tailored to various skin types and concerns, including:

  • Gentle cleansers for all skin types
  • Balancing toners
  • Targeted serums for specific skin concerns
  • Nourishing moisturizers

Whether you have oily, dry, or sensitive skin, our carefully formulated products deliver effective results without compromising skin health.

Specialized Care for Hands & Feet

Give your extremities the attention they deserve with our specialized hand and foot care products. Our selection includes nourishing hand creams, rejuvenating foot scrubs, and effective callus removers to keep your hands and feet soft and smooth.

Innovative Hair Care Solutions

Achieve healthy, beautiful hair with our innovative hair care collection. Our range includes:

  • Nourishing shampoos and conditioners
  • Deep-conditioning hair masks
  • Styling products for all hair types

Our expertly formulated products promote strong hair growth, reduce frizz, and enhance shine for gorgeous, healthy locks.

Gentle Intimate Care

Maintain optimal intimate health with our discreet and effective intimate care collection. Our products include pH-balanced washes, gentle wipes, and soothing creams, all formulated with mild ingredients like aloe vera and chamomile for safe and thorough cleansing.

Comprehensive Oral Care

Achieve excellent oral hygiene with our wide range of oral care products. Our selection includes:

  • Natural ingredient toothpastes
  • Refreshing mouthwashes
  • Effective dental floss

Formulated with natural ingredients like peppermint oil and tea tree oil, our products offer antibacterial properties for a clean, healthy mouth.

Why Choose Medpak for Your Personal Care & Beauty Needs?

At Medpak, we're committed to providing you with the highest quality personal care and beauty products. Our selection is:

  • Carefully curated from trusted brands
  • Formulated with natural and organic ingredients where possible
  • Suitable for various skin types and concerns
  • Rigorously tested for quality and efficacy

Explore our comprehensive Personal Care & Beauty collection and discover the perfect products to enhance your self-care routine. From skincare essentials to hair care innovations, Medpak has everything you need to look and feel your best.

Elevate your personal care routine with Medpak's premium selection. Your journey to radiant skin, healthy hair, and overall well-being starts here!

Bath & Shower Experiences: Rejuvenate and Nourish

Elevate your bath or shower time with our premium collection of bath and shower products. Our selection features soaps, body washes, and bath salts crafted with mild ingredients to prevent irritation and dryness. Choose from a diverse array of fragrances to match your mood, whether you seek the soothing scent of lavender or an energizing citrus aroma.

Essential Body Care: Revitalize and Protect Your Skin

Keep your skin healthy and nourished with our comprehensive body care collection. Our products include lotions, oils, exfoliating scrubs, and cellulite creams, all infused with organic ingredients like coconut oil, shea butter, and vitamin E. Experience lasting hydration and enhanced skin elasticity, leaving your skin supple and velvety smooth.

Advanced Facial Skincare: Unveil Radiant, Healthy Skin

Attain luminous, healthy skin with our cutting-edge facial skincare lineup, featuring cleansers, toners, serums, and moisturizers. Tailored to suit various skin types and concerns, our products cater to oily, dry, or sensitive skin. Carefully chosen ingredients ensure gentle yet effective results, allowing you to achieve your skincare goals without jeopardizing your skin's well-being.

Hands & Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Treat your hands and feet to the extra care they deserve with our specialized range of nourishing and protective products. Our selection includes hydrating hand creams, foot scrubs, and callus removers that leave your hands and feet soft, smooth, and revitalized.

Revolutionary Hair Care: Unlock Stunning, Healthy Locks

Embrace fantastic hair days with our innovative hair care collection, comprising shampoos, conditioners, hair masks, and styling products. Designed to nurture and shield your tresses, our products cater to straight, curly, and wavy hair types. Expertly selected ingredients encourage robust hair growth, reduce frizz, and enhance shine, resulting in gorgeous, healthy strands.

Gentle Intimate Care: Discreet and Effective Solutions

Prioritizing your intimate areas is crucial for maintaining overall health and well-being. Our discreet intimate care collection features pH-balanced washes, wipes, and creams crafted with mild ingredients like aloe vera and chamomile. Experience thorough cleansing without irritation or dryness, ensuring both safety and efficacy for our valued customers.

Holistic Oral Care: Promote Exceptional Oral Health

Preserve excellent oral hygiene with our wide-ranging oral care products, including toothpastes, mouthwashes, and dental floss. Formulated with natural ingredients like peppermint oil and tea tree oil, these products boast antibacterial properties to keep your mouth pristine and refreshed. Enjoy a clean, healthy mouth that even your dentist will admire.

In conclusion, our Personal Care & Beauty collection encompasses all you require for a comprehensive head-to-toe self-care routine. Our products are expertly designed to nourish and protect, ensuring you look and feel your best. Trust our exceptional selection to provide you with high-quality products you'll truly adore!

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovenia (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@meidpak.com

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart